Our team

Our team

Arjen Walhout
Sales Manager
T +31 (0) 888100100
M +31 (0) 653184164
arjen.walhout@duif.nl

Hassan Bounaamane
Sales FR, IT, GR
T +31 (0) 888100100
M +31 (0) 653198984
hassan.bounaamane@duif.nl

John van Dongen
Sales DE, CH, AT
T +31 (0) 888100100
M +31 (0) 655718704
john.dongen@duif.nl

Angela van Sonsbeek
Sales SP, PT
T +31 202601202
M +31 629092094
angela.vansonsbeek@duif.nl

Ruud Jonkheer
Sales NL
T +31 (0) 888100100
M +31 (0) 651298725
ruud.jonkheer@duif.nl

Jan van Haaster
Sales NL, BE
T +31 (0) 888100100
M +31 (0) 641100544
jan.vanhaaster@duif.nl

Monique van der Plas
Sales Support
T +31 (0) 888100135
monique.vanderplas@duif.nl

Robert Nederstigt
Sales Support
T +31 (0) 888100133
M +31 (0) 622142073
robert.nederstigt@duif.nl

Hélène Jaouen
Sales Support
T +31 (0) 888100126
helene.jaouen@duif.nl

Sabine van Veen
Sales Support & Sales UK, IE
T +31 (0) 888100125
M +31 (0) 613899957
sabine.vanveen@duif.nl

Andy Plasmeijer
Logistics Manager / Sales Support
T +31 (0) 888100124
M +31 (0) 653377556
andy.plasmeijer@duif.nl

Michael van der Hulst
Shop Assistant C&C
T +31 (0) 888100100
info@duif.nl

Astrid Koornneef
Logistics Assistant
T +31 (0) 888100100

Eric de Wit
Shop Assistant C&C

Gerard Wolken
Logistics Assistant

Melvin Cochlovius
Shop Assistant C&C

Priscilla van Eck
Logistics Administrator
T +31 (0) 888100100

Ria van der Poel
Teamleader C&C Duif International Cultra
T +31 (0) 888100185
info@duif.nl

Harriette Verhaar
Shop Assistant C&C

Renate van de Klauw
Assistant Teamleader Duif International Cultra
T +31 (0) 888100185

Carl Bergman
IT Manager
T +31 (0) 888100112
M +31 (0) 620614060
info@duif.nl

Vincent Leegwater
IT Support
T +31 (0) 888100111
info@duif.nl

Yvette Groenendijk
Marketing & Organisation Manager
T +31 (0) 888100100
M +31 (0) 682154572
yvette.groenendijk@duif.nl

Steff Buckert
Junior Marketeer
T +31 (0) 888100100
steff.buckert@duif.nl

Peter Stout
Commercial Manager
T +31 (0) 888100100
M +31 (0) 651360125
peter.stout@duif.nl

Diana van Mourik
Finance Manager
T +31 (0) 888100109
diana.vanmourik@duif.nl

Denise Meiland
Controller
T +31 (0) 888100110
denise.meiland@duif.nl

Lianne de Jong
Purchase Support
T +31 (0) 888100107
lianne.dejong@duif.nl

Susanne Hansen
Purchase Support
T +31 (0) 888100101
susanne.hansen@duif.nl

Alise Jaakke
Purchase Support
T +31 (0) 888100103
alise.jaakke@duif.nl

John Duivenvoorden
CEO
T +31 (0) 888100100
info@duif.nl

Marcel Duivenvoorden
CEO
T +31 (0) 888100100
info@duif.nl

Top